اخبارقزوین

نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی و نماز خانه های بین راهی قزوین شدت می‌گیرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، در جلسه نشست هم اندیشی اجرای طرح پویش همراهان سفر ایمن نوروز ۱۴۰۲ که در روز یکشنبه هفتم اسفند ماه برگزار شد مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در بازدید از این مجتمع‌ها تمام بخش‌ها اعم از نمازخانه و آشپزخانه، جایگاه سوخت، ورودی و پارکینگ، رستوران، واحدهای فروش و عرضه مواد غذایی و سرویس بهداشتی مورد بازدید قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: این اقدام در راستای اجرای طرح سفرهای نوروزی و ضرورت ایجاد بستر مناسب جهت بهره مندی مسافران از خدمات بهینه و مطلوب مجتمع های خدماتی و رفاهی و تمهیدات پیشگیرانه برای تامین امنیت و سلامت مسافران و کاربران جاده‌ای انجام می‌شود.

حق‌لطفی ادامه داد:در ایام نوروز امسال ۳۶مجتمع خدماتی رفاهی به همراه ۲۵نماز خانه در سطح راه‌های استان آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی است و برنامه ریزی لازم جهت ارائه هرچه بهتر خدمات در حال انجام است.

وی گفت:جذب حداکثری مسافران و کاربران جاده‌ای به مجتمع ها به منظور برخورداری از استراحت کوتاه مدت، استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها و ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای از جمله مزایای احداث این مجتمع ها است و تلاش می شود با نظارت و بازرسی مستمر از این اماکن زمینه تحقق آن فراهم شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: مسافران هم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مجتمع‌ها موضوع را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ انعکاس دهند. و مشکلات احتمالی نمازخانه‌‌ای بین‌راهی را به شماره ۳۰۰۰۷۰۷۰ پیامک کنند.خدماتی رفاهی و نماز خانه های بین راهی قزوین شدت می‌گیردخدماتی رفاهی و نماز خانه های بین راهی قزوین شدت می‌گیردنظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی و نماز خانه های بین راهی قزوین شدت می‌گیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا