اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با سرپرست شهرداری کلان شهر اراک دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان روز شنبه سیزدهم آبان ماه با مجتبی قاسمی سرپرست شهرداری کلان شهر اراک برای برگزاری گفتمان های نمازشناسی و مهارت افزایی شیوه های دعوت به نماز ویژه مدیران و معلمان ابتدایی در محل دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های مجموعه شهرداری، به ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان در سال ۱۴۰۲ پرداخت.

وی افزود: در موضوع نماز بیش از ۷۰ درصد فعالیت ستاد اقامه نماز استان در آموزش و پرورش صورت می گیرد، ما در نظر داریم با همکاری شهردای کلان شهر اراک و آموزش و پرورش استان، نشست های مهارت افزایی شیوه های دعوت به نماز را ویژه مدیران و معلمان مدارس ابتدایی شهر اراک، در زمینه ترویج بیشتر فرهنگ نماز برگزار کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی گفت: ان شاالله و با توجه به امکانات خوب شهرداری، شاهد همکاری خوب و مستمر این ارگان در راستای توسعه فرهنگ اقامه نماز در سطح استان باشیم.

وی در ادامه این گفتگو خواستار معرفی فردی فعال به عنوان دبیر شورای اقامه نماز شهرداری کلان شهر اراک، برای پیگیری، پیشبرد و رونق فرهنگ اقامه نماز در شهرداری شد.

سپس قاسمی ضمن عرض خیر مقدم و حمایت در برگزاری دوره ها و گفتمان های نماز شناسی توسط شهرداری اراک، بیان کرد: این شهرداری آمادگی خود را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز و برگزاری این گونه برنامه های فرهنگی، که باعث گسترش فرهنگ اقامه نماز در جامعه می شود اعلام می کند.

وی افزود: امیدواریم این برنامه ها به صورت مستمر پیگیری و اجرا شود تا بازدهی خوبی برای جامعه و به خصوص جامعه فرهنگی ما داشته باشد، چون که مدیران و معلمان بیشترین نقش و تاثیر را ترویج فرهنگ نماز در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان و نوجوانان دارند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با سرپرست شهرداری کلان شهر اراک دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا