اخبارلرستان

اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و  نمایندگان دفتر نماینده ولی فقیه در استان، سازمان برنامه ریزی و بودجه، استانداری، آموزش و پرورش، ارشاد اسلامی ،علوم پزشکی و شرکت گاز در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در جلسه هیات نظارت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان اظهار داشت: این کارگروه با عنایت به مفاد بند ب ماده ۸ نظام نامه جامع ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور و با هدف نظارت بر میزان تحقق برنامه‌های مصوب دستگاه‌های اجرایی، نظارت بر وضعیت برگزاری نماز جماعت دستگاه و همچنین نگهداشت فضاهای اقامه نماز تشکیل شده است.

وی گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از بی توجهی به امر نماز است و اگر جوانان بیشتر به سمت نماز گرایش یابند بسیاری از این آسیب ها رفع می‌شود و همچنین نماز برای همگان فرصتی ارزشمند است و همه باید از این فرصت وظرفیت مهم جهت برطرف کردن دغدغه ها و منویات رهبرمعظم انقلاب که همان کاهش آسیب‌های اجتماعی است، استفاده کنند.

چراغی عنوان کرد: باید از خداوند متعال و امامان اطهار بخواهیم تا آثار و برکات نماز را در وجود و نهاد افراد نمایان کنند، چون نماز به فرد نمازگزار اطمینان قلبی و آرامش بی نظیری می دهد که این برآیند گمشده امروز بشریت است.

این مقام مسئول افزود: اقامه نماز اول وقت به جماعت و در دستگاه های اجرایی باید از اولویت برنامه‌های هر فرد مسلمان باشد تا با برنامه‌ریزی و حضور به موقع، نماز را اول وقت در ادرات استان و با جماعت اقامه کند.

برگزاری اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان برگزاری اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان برگزاری اولین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا