اخباراصفهان

از مجتمع های بین راهی مسیر اصفهان_کاشان_نطنز بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی و مدیر عامل مجمع خادمین نماز به همراه هیات نظارت و ارزیابی میدانی استان از مجتمع های بین راهی مسیر اصفهان-کاشان-نطنز روز دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه بازدید کرد و تذکرات لازم را به مسئولین مجتمع اعلام داشت.

هیات نظارت و ارزیابی استان از دو مجتمع بین راهی آفتاب و پردیس کویر بازدید و تذکرات لازم را به مسئولین مجتمع ها اعلام کردند تا در راستای رفاه مسافران، نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی، رستوران و جایگاه سوخت این مجتمع ها، به بهترین نحو ممکن ارائه خدامات بدهند و از نظافت و برنامه ریزی دقیق و مطلوب برخوردار باشند.

مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: بازدید از مجتمع های بین راهی هر هفته در استان اصفهان و در مسیرهای مختلف انجام می شود.

وی ادامه داد و گفت: باتوجه به این که در طول سال و به طور منظم اشکالات مجتمع های بین راهی به مسئولین آنان ابلاغ و اعلام می شود در ایام پیک و پر تردد، در صورتی که موارد متذکر شده اعمال نشده باشد با مسئول مربوط برخود می شود.

مدیر عامل مجمع خادمین نماز اظهار کرد: با راهداری و شرکت نفت هماهنگی لازم جهت برخورد مناسب و در شأن مجتمع های متخطی انجام شده و از امتیازات آنان کسر خواهد شد.

مهروریان بیان کرد: به لطف الهی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع های بین راهی استان اصفهان، با توجه به بازدیدهای انجام شده، از نظافت مطلوب برخوردار هستند و این امر موجب خشنودی ما می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا