اخبارخراسان جنوبی

جلسه کمیته نظارت بر فضاهای اقامه نماز راه‌های مواصلاتی استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، چهاردهم اسفند ماه، جلسه کمیته نظارت بر فضاهای اقامه نماز در راه‌های مواصلاتی استان خراسان جنوبی به دعوت ستاد اقامه نماز استان وبا حضور حجت الاسلام والمسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان  و اعضای کمیته های مربوطه در سالن جلسات اداره کل حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه  مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از همه دست اندرکان و اعضای نظارت بر نماز خانه ها و مساجد بین راهی استان گزارشی از وضعیت نماز خانه ها و مساجد بین راهی استان ارائه کرد .

کمیلی افزود: فضاهای اقامه نماز مساجد که در مناطق گردشگری و توریستی استان قرار دارند باید آمادگی لازم را برای استقبال و استفاده مسافرین نوروزی داشته باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خرسان جنوبی  ادامه داد:  با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی در مسیر راههای منتهی به مشهد مقدس می باشد باید همه مجتمع‌های خدماتی بین راهی، مساجد و رستورانها و جایگاه های سوخت قبل از نوروز و اینکه در ماه مبارک رمضان هم واقع میشود  مورد بازدید وبررسی قرار گیرند و نسبت به رفع نواقص برای رفاه حال مسافرین عزیز اقدام شود.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه اعضای کمیته های مربوطه ضمن ارائه گزارشی از بازدیدهای نماز خانه ها ، مساجد و مجتمع‌های خدماتی و رفاهی حوزه خود ارائه دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا