اخبارخراسان جنوبی

دومین جشنواره هنری لیمو شیرین(نماز اول وقت) در خراسان جنوبی برگزار می شود

رئیس گروه قران و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری دومین جشنواره استانی هنری نماز اول وقت لیمو شیرین در اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ امیر کوچی در تشریح خبر برگزاری جشنواره استانی با موضوع نماز، عنوان کرد: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با همکاری ستاد اقامه نماز و بسیج دانشجویی در دو گروه «ویژه عموم مردم» و «ویژه دانشجویان استان خراسان جنوبی» برگزار می شود.
وی افزود: این جشنواره در راستای بیانات مقام معظم رهبری در اجلاس سراسری نماز و همچنین با هدف ترویج و گسترش اهمیت نماز اول وقت برگزار خواهد شد و علاقه مندان تا دهم اسفند فرصت ارسال آثار خود را دارند.
کوچی تصریح کرد: جشنواره لیمو شیرین در دو رشته عکس و طراحی پوستر و با موضوعات نماز، نماز اول وقت، نماز جمعه، نماز در شرایط سخت، نماز در کلاس درس و دانشگاه، نماز در طبیعت مسافرت و گردشگری، جایگاه نماز در آداب، رسوم و سنن منطقه ای محلی و جلوه های بصری نماز در سبک زندگی ایرانی اسلامی برگزار می گردد.
وی ادامه داد: در اختتامیه این جشنواره که پایان اسفند ماه با حضور مسئولان استانی و هنرمندان برگزار می شود برترین آثار معرفی و تجلیل خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا