آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شهرداری تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، تیزپاز معاون شهرداری تبریز و سایر اعضای شورای اقامه نماز، روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تاکید بر انعکاس گزارش عملکرد دستگاه ها، گفت: عدم ارائه گزارش و یا کم توجهی در ارائه گزارش گاها باعث می شود دستگاه متهم به کم کاری شود.

وی ادامه داد: از تمامی فعالان نمازی در شهرداری تشکر می کنم، اما در کنار تقدیر، گلایه ای که است، انتظار می رود در کنار مسائل عمرانی شهرداری، مباحث نمازی نیز طبق تفاهم نامه ی ارسالی از وزارت کشور، با مشارکت ستاد اقامه نماز نیز در برنامه های شهرداری نمود داشته باشد.

تیزپاز با تاکید بر نظارت های مستمر، گفت: درخصوص نظارت ها، حتما درکنار تشویق ها، تنبیه هم داشته باشید که در روند پیشرفت کار نتیجه بیشتری دارد.

وی ادامه داد: برای احصاء دقیق مشکلات و کمبود ها، مکانیزم نظرسنجی از طریق پیامک شهروندان به سامانه در ورودی نمازخانه ها احداث شود.
همچنین شماره تماس مسئول نمازخانه نیز نصب شود تا درصورت بسته بودن نمازخانه، مراجعه کننده گان معطل نشوند.

وی با بیان راهکارهای آگاه سازی مردم و تأثیر گذاری در مخاطب، افزود: تهیه و طراحی یک روایت یا جمله ی حکیمانه، که تاثیر گذاری اش بیشتر باشد، با موضوع نماز و مهدویت، به صورت نو آورانه، در پارک ها نصب شود.

در ادامه کارشناسان برای توسعه و ترویج نماز در مراکز سازمان شهرداری و راهکارهای رفع سریع مشکلات و موانع، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا