آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز سازمان استاندارد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز سازمان استاندارد استان باحضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، دکتر صحرایی مدیر کل استاندارد استان و سایر اعضای شورا، روز چهار شنبه شانزدهم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به مدیریت جهادی در تمام امورات اداره، گفت: درجمهوری اسلامی، اگر مدیر ولایی و جهادی باشد کارها خوب پیش می رود. در این سازمان هم مدیر و هم دبیر نمازی تلاش های خوبی در این راستا دارند.

وی ادامه داد: ما شاکر خداوند متعال هستیم که انقلاب اسلامی را درک کردیم ولکن خداوند متعال می فرماید اولین کار مومنان در حکومت اسلامی اقامه نماز می باشد. و وظیفه جمهوری اسلامی این است که اقامه نماز را در دستگاه های اجرایی به نحو احسن اجرا نماید، در این راستا، مکان مناسب برای اقامه نماز، پخش اذان و انتخاب امام جماعت فاضل تاثیرات بسزایی دارد.

وی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی، افزود: برگزاری دوره های آموزشی و انجام برنامه های فرهنگی از جمله مسابقات کتاب خوانی با موضوع نماز، جشن تکلیف فرزندان کارکنان و نیز از سایر وظایف می باشد. کل هرچه قدر نماز در جامعه رواج یابد فساد کمتر می شود.

صحرایی با اشاره به راهکارهای توسعه و ترویج نماز جماعت در ادارات، گفت: اخلاق امام جماعت که ارتباط خوبی با همکاران دارد، علت اصلی رونق یافتن نماز در این سازمان شده است که نسبت به تعداد کارکنان، همکاران حضور قابل توجهی در نماز جماعت دارند.

شورای اقامه نماز استاندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا