خراسان شمالی

تفاهم‌نامه ستاد اقامه نماز با امور بانوان استانداری خراسان شمالی تدوین می‌شود

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل بانوان استانداری خراسان شمالی پیرامون اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در حوزه بانوان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز ۲۱ دیماه، مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناس فرهنگ و آموزش ستاد با حضور در دفتر مدیر کل بانوان استانداری خراسان شمالی، پیرامون انعقاد تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و دفتر امور بانوان استانداری با مدیر کل بحث و تبادل نظر کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در این دیدار با اشاره به لزوم توجه به بانوان در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی، اظهار داشت: ارتقای سطح آگاهی دختران، زنان و مادران استان در خصوص معارف فریضه نورانی نماز با برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین توجه به معنویات از برنامه‌های ستاد اقامه نماز می‌باشد که در این تفاهم نامه به آن توجه شده است.

حجت الاسلام احمدی فرد افزود: از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه برگزاری مسابقات فرهنگی نمازی، کارگاه‌های آموزشی معارف نماز در مرکز استان و شهرستان‌ها به ویژه گروه‌های موثر نظیر مربیان مهدهای کودک، مربیان مراکز نگهداری دختران بهزیستی، زنان فعال اجتماعی، بانوان فعال رسانه‌ای و دیگر اقشار بانوان است.

وی در پایان گفت: امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و دفتر امور بانوان استانداری خراسان شمالی بیش از پیش به نماز بخصوص در حوزه بانوان توجه شود.

 معینی یکتا مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان شمالی نیز با استقبال از انعقاد تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و استانداری اظهار داشت: ما نیز تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با انعقاد این تفاهم نامه گام‌های موثری در حوزه نماز برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا