ایلام

تقدیر از مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام،فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در روز دوشنبه ۱۴ آذرماه دیدار کرد.

رضایتی در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل و اعضای شورای اقامه نماز این دستگاه گفت: شرکت توزیع برق استان با حمایت مدیرعامل و شورای اقامه نماز خود عملکرد مناسبی را در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز داشته و توانسته است رتبه شایسته تقدیر را در میان دستگاه‌های اجرایی استان کسب کند که جای تقدیر و قدردانی دارد.

ناصری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ضمن عرض خوشامدگویی خدمت اعضای ستاد اقامه نماز استان، کسب عنوان شایسته تقدیر در عملکرد ستاد اقامه نماز این دستگاه در سال ۱۴۰۰ را مایه افتخار و خرسندی دانست و گفت: اعضای شورای اقامه نماز این دستگاه همیشه با تلاش و اهمیت فراوان پای کار بوده‌اند و بدون هیچ چشم داشتی همواره برای توسعه و ترویج این فرهنگی نورانی تلاش کرده‌اند.

وی افزود: شرکت برق استان قصد دارد که در ادامه سال ۱۴۰۱ برنامه‌های انگیزشی برای کارکنان اجرا کند. برگزاری جشن تکلیف فرزندان نومکلف کارکنان شرکت و همچنین تقدیر از اعضای فعال در حوزه نماز این دستگاه از مهمترین برنامه‌های ما برای اجرا می‌باشد.

در پایان این جلسه رضایتی با اهدای لوح تقدیری از زحمات مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان تقدیر کرد.

تقدیر از مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا