اخبارقزوین

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان برگزار شد

مسئله نماز در مدارس و دانشگاه پیگیری و مشکلات حل شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، در روز دوشنبه مورخ بیست و هفتم شهریورماه در محل فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا مدیر ستاد اقامه نماز گفت: این شورا باید برای نماز شهرستان برنامه ریزی داشته باشد که در هر زمینه مسجد، مدرسه، دانشگاه و ادارات نماز جماعت برگزار گردد و نباید برای نماز از هیچ عملی دریغ کرد.

موسوی خطاب به نماینده رئیس آموزش و پرورش گفت: باید برای نماز سال تحصیلی پیش رو برنامه داشته باشید که کدام مدرسه نماز خانه ندارد و مدارسی که دارند وضعیت مهر و سجاده و فرش نماز خانه‌ها چگونه است.

در ادامه تأکید کرد: پیوندی میان منزل و مسجد و مدرسه نیاز است و برنامه و پویشی در حال انجام است که شهرستان نیز باید برای آن تلاش کند تا معزلاتی که گریبان‌گیر خانواده‌ها و مدارس شده گشایشی اتفاق بیفتد.

مدیر ستاد اقامه نماز بیان داشت: برای دانشگاه که از چند روز آینده کلاسها برگزار خواهد شد برنامه داشته باشید و نماز جماعت را در نوبت‌های نماز در مساجد و نمازخانه های موجود اقامه شود.

باقری معاون سیاسی فرماندار در این جلسه با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود به مسئولین مبنی بر جدی گرفتن فریضه نماز تاکید کرد و اظهار داشت: نماز پرچم اسلام‌است و این پرچم باید در تمام خانه ها و ادارات افراشته شود.

باقری ادامه داد : نگاه ما به مسئله نماز نگاه سازمانی یا اداری نیست بلکه نگاهمان یک نگاه اعتقادی است که ریشه در باورهایمان دارد لذا مسئولان باید خود در بحث اقامه نماز پیش قدم باشند چرا که بهترین تبلیغ برای نماز همین تبلیغ عملی می باشد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان برگزار شد

 

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان برگزار شد

 

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا