اخبارکرمانشاه

طرح سلامت معنوی پرستاران در مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی، طرح سلامت معنوی پرستاران با هدف ارتقای هرچه بیشتر سطح روحیه معنوی پرستاران به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم و توسعه فرهنگ نماز در روز یکشنبه ۲۰ آذرماه در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

در کلاسهای مربوط به این طرح که در آمفی تئاتر بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه و با حضور پرستاران مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برگزار شد، حجت الاسلام مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه در سخنانی با اشاره به اینکه در آموزه های دینی نجات جان یک فرد به مانند نجات جان همه انسانها محسوب می شود گفت: کار درمانی و خدمت به بیماران از نظر اسلام بسیار مقدس و مورد توجه است.

وی با بیان آیات و روایاتی به تبیین فلسفه کار و خدمت به مردم پرداخت و خاطرنشان کرد: از نگاه اسلام بهترین افراد، کسانی هستند که بیشتر سود و خدمت را به مردم ارائه دهند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: در قرآن پس از توحید دومین اولویت عبادت است و بهترین و کاملترین شاخصه عبادت نیز نماز به شمار می رود.

حجت الاسلام مولوی در ادامه با تبیین فلسفه و اهمیت اقامه نماز بر توجه ویژه به اقامه نماز اول وقت تاکید کرد و به سوالهای شرکت کنندگان پاسخ داد.طرح سلامت معنوی پرستاران در مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا