اخبارخراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ، ششم اردیبهشت ماه مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی  با مدیر ستاد اقامه نماز استان درمحل ستاد اقامه نماز دیدار و گفتگوکرد.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان  در ابتدای این دیدار ضمن خیرمقدم خدمت حضار اعلام کرد: امور مالیاتی استان با زحمات مدیرکل و کارکنان متعهد خود توانست که در ارزیابی سال گذشته ستاد اقامه نماز، رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب کند که این بسیار پراهمیت و مبارک است.

کمیلی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نماز وظیفه هر انسان مؤمن است و ما در هر جایگاهی که هستیم باید در این امر تلاش کنیم. اینکه میبینیم در اداراتی که دارای ارباب رجوع هستند اینچنین برای نماز کار می‌شود و دغدغه برای توسعه این فرهنگ الهی وجود دارد، مایه خرسندی و افتخار است. اداره کل امور مالیاتی استان با توجه به بازدیدهایی که داشته‌ایم دارای نمازخانه مناسبت و منظم است و مکان مناسبی جهت اقامه نماز جماعت دارد.

وی ادامه داد: بحثی که باید برای سال جدید در نظر گرفته شود برگزاری دوره‌های آموزشی نماز برای کارکنان و خانواده آن‌ها است. کارکنان هریک از ادارات باید این توانایی را داشته باشند که خود یک مدرس نماز و یک آموزش دهنده توانا باشند. زیرا فرهنگسازی درست از سطح خانواده شروع می‌شود و آموزش کارکنان زمینه این فرهنگسازی را فراهم می‌کند.

در پایان کریم دادی مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در محضر خداوند متعال این توفیق خدمت به نماز را دارا می‌باشم و تشکر می‌کنم از کارکنان مخلص و متعهد اداره کل امور مالیاتی استان که خالصانه پای کار هستند. من از طرف تمامی این کارکنان اعلام آمادگی می‌کنم که هرگونه برنامه مشترک که ستاد اقامه نماز در پیش داشته باشد با همکاری این اداره کل به نحو احسن برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا