اخباراصفهان

بیست هزار نفر از تاکسیرانان شهر اصفهان تحت پوشش آموزش آداب و اسرار نماز قرار می گیرند

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: شناخت ظرفیت و تأثیرگذاری رانندگان، می تواند در هدفمند سازی جامعه مؤثر باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تعامل ستاد اقامه نماز استان اصفهان با سازمان مدیریت و نظارت تاکسی رانی شهرداری اصفهان روز سه شنبه سی ام آبان ماه در دفتر مدیریت این سازمان برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، پرورش مدیر سازمان مدیریت و نظارت تاکسی رانی، حجت الاسلام والمسلمین اریسیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری و جمعی از مسئولین شهرداری و تاکسی رانی برگزار شد.

مدیر سازمان نظارت بر تاکسی رانی شهرداری بیان داشت: بیست هزار راننده اعم از تاکسی شهری، تلفنی و سرویس مدارس تحت نظارت این سازمان هستند که متأسفانه در امور فرهنگی به این قشر از جامعه توجه کمی شده است.

پرورش اظهار داشت: اجرای برنامه های فرهنگی و دینی ویژه رانندگان تاکسی رانی خود نوعی تقویت دین در جامعه می باشد چرا که رانندگان در طول روز با اقشار مختلف در ارتباط هستند و در صورت ارتباط گیری صحیح، می توانند جامعه را تقویت کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: شناخت ظرفیت و تأثیرگذاری رانندگان، می تواند در هدفمند سازی جامعه مؤثر باشد.

وی ادامه داد و گفت: تاکسی رانان می توانند مبلغ دینی و یا مبلغ ضد دین باشند لذا باید با آموزه های دینی و برگزاری دوره های آموزشی آنان را به مبلغان دینی تبدیل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن اعلام آمادگی ستاد اقامه نماز استان جهت برگزاری دوره آموزشی آداب و اسرار نماز به همراه معارف نمازی بیان داشت: اولین قدم در امور فرهنگی ویژه رانندگان تاکسی رانی را ستاد اقامه نماز استان بر می دارد و با فرهنگ سازی امر نماز در بین رانندگان و خانواده های آنان، مروج امر نماز در جامعه تربیت می کند.

وی امر نماز را از واجبات مؤکد الهی دانست و اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی به صورت غیر حضوری برای رانندگان و خانواده های این سازمان برگزار کنید و ستاد اقامه نماز استان همکاری لازم در این زمینه را انجام می دهد.

در پایان مقرر شد برنامه ریزی صورت بگیرد و حدود بیست هزار نفر از تاکسی رانان شهر اصفهان تحت پوشش آموزش آداب و اسرار نماز قرار گیرند.

تعامل ستاد اقامه نماز استان اصفهان با سازمان مدیریت و نظارت تاکسی رانی شهرداری اصفهان

تعامل ستاد اقامه نماز استان اصفهان با سازمان مدیریت و نظارت تاکسی رانی شهرداری اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا