اخباراردبیل

دوره آموزشی آموزگاران پایه سوم ابتدایی مدارس غیر دولتی در اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بیست و چهارم و بیست و پنجم آبانماه، دوره آموزشی نماز ویژه آموزگاران پایه سوم ابتدایی مدارس غیردولتی و هیئت امنایی نواحی ۱ و ۲ اردبیل با حضور استاد علی نقی از مرکز تخصصی نماز در محل کانون فرهنگی و تربیتی عصمت ناحیه یک آموزش و پرورش برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در افتتاحیه این دوره آموزشی، ضمن تبیین اهداف برگزاری دوره، طی سخنانی اظهار داشت: نسل نو در دستان شما آموزگاران به امانت سپرده شده اند و شما باید امانتدار خوبی باشید و با فراگیری روشهای نوین تربیت دینی در چنین دوره های آموزشی، در کار خود مسلط و مجهز به ابزارهای نوین تربیتی باشید.

حجت الاسلام و المسلمین علی نقی از اساتید مرکز تخصصی نماز ستاد اقامه نماز در این دوره آموزشی با برشماری گام های اساسی در دعوت دانش آموزان به نماز اظهار داشت: یکی از مراحل مهم در دعوت به نماز شروع از خود می باشد .

اگر بخواهیم الگوی موفق و اثرگذار برای دانش آموز باشیم، محتاج عنصر مقبولیت و اعتبار هستیم زیرا بدون مقبولیت، اصلا اعتبار و شایستگی رفتارها به چشم نمی آید تا به الگوگیری برسد.

وی در ادامه مولفه های مقبول بودن در بین دانش آموزان را اخلاص، سوز و صداقت توصیف کرد و افزود: معلم باید مثل پیامبر سوز داشته باشدو به هدایت دانش آموزان حریص باشد.

لازم به توضیح است این دوره آموزشی به مدت ۲ روز و به میزان ۱۴ ساعت و با حضور آموزگاران پایه سوم ابتدایی مدارس غیردولتی و هیئت امنایی نواحی ۱ و ۲ اردبیل به همت ستاد اقامه نماز و با همکاری اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش برگزار برگزار شد و به شرکت کنندگان گواهی ضمن خدمت صادر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا