اخبارفارس

جلسه توجیهی دبیران دستگاه های اجرایی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و سوم بهمن ماه، جلسه توجیهی دبیران دستگاه های اجرایی استان فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل این ستاد برگزار شد.

کارشناس برنامه ریزی، ارزیابی و نظارت ستاد اقامه نماز استان فارس با توجه به ارزیابی دستگاه های اجرایی نماز و شاخص عملکرد دستگاه ها، با توجه به برنامه ریزی و نظارت ستاد اقامه نماز با دعوت از دبیران محترم، اهمیت موضوع نماز دستگاه های اجرایی تبیین شد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: امروز تکالیفی بر عهده ادارات و نهاد ها پیرامون اهمیت موضوع نماز قرار داده شده است.

وی افزود: کارشناس ارزیابی و نظارت وظیفه سنجش کارهای ادارات پیرامون فعالیت های فرهنگی را بر عهده دارد، لذا سامانه سجاده به این موضوع اختصاص داده شده است. ما از شما دبیران می‌خواهیم که اولا براساس انعقاد تفاهم نامه بین ستاد اقامه نماز و دستگاه مربوطه که در بحث نماز چه فعالیتی انجام شده و سامانه سجاده در این امر چقدر تاثیر گذار بوده است.

جلسه توجیحی دبیران فارس

در ادامه این جلسه حجت الاسلام نعمتی معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: هدف ما از برگزاری این جلسه این موضوع است که ما باید بدانیم چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم که در ارزیابی حق رعایت شود و نمره اکتسابی واقعی باشد. سنجش ها و معیار عملکرد هر دستگاه منوط به ثبت در سامانه سجاده است. این می‌طلبد که دبیران نسبت به این موضوع دقت و اهمیت بیشتری داشته باشند.

جلسه توجیحی دبیران فارس

وی در ادامه افزود: امام حسین در صحنه کربلا نماز را در وسط معرکه جنگ انجام دادند تا به همه نشان بدهند نماز در راس امور است.

در ادامه این جلسه نمایندگان دبیران دستگاه های اجرایی هر کدام نظرات خود را بیان کردند.

خاطرنشان می‌شود تا پایان سال طی جدول تنظیمی از ۷۶ دستگاه اجرایی استان فارس دعوت به عمل آمده و عملکرد سامانه سجاده و ارزیابی سالانه دستگاه ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جلسه توجیحی دبیران فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا