کرمان

سومین جلسه رابطین اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان،سومین گردهمایی رابطین اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان کرمان روز چهارشنبه بیست و نهم آذرماه در محل اداره کل تعاون،کار و امور اجتماعی استان با حضور مدیر و کارشناس ارزیابی ستاد اقامه نماز استان،مدیر کل اداره کار و رابطین اقامه نماز دستگاه های اجرایی برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید مدیر کل اداره کار،تعاون و امور اجتماعی استان ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از اقدامات و موفقیت‌های این اداره کل در راستای  توسعه نماز جماعت در واحد‌های کارگری ارائه کرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام عربپور مدیر ستاد اقامه نماز در خصوص تأثیرگذاری نماز در عمق بخشی ایمان  جامعه و حفظ سلامت عمومی از آسیب های اجتماعی  مطالب مبسوطی ارائه داد.

حجت الاسلام عربپور وظیفه دبیران را  نماز ادارات تلاش برای توسعه نماز و معنویت در دستگاه های اجرایی دانست و گفت:مراحل تهیه  سند پنج ساله تحول اقامه نماز استان آماده شده است و در اختیار دبیران قرار خواهد گرفت.

همچنین قرار شد که دبیران دستگاه ها مأموریت مأموریتهای دستگاه خود را از سند تحول استان اقتباس کرده در توافقنامه بومی و استانی ۱۴۰۳ منظور کنند.

در ادامه دو نفر از دبیران منتخب نقطه نظرات و تجربه های موفق خویش را برای سایر دبیران به اشتراک گذاشتند.

در پایان این گردهمایی هم کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در خصوص مهمترین  مأموریتهای نمازی دستگاه ها . چگونگی بارگذاری در سامانه سجاده و تنظیم توافقنامه بومی و استانی ۱۴۰۳ توضیحاتی ارائه کرد.

سومین گردهمایی رابطین دستگاه های اجرایی استان کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا