اخبارحوزه ریاستمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

گردهمایی دبیران و رابطین اقامه نماز سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، گردهمایی دبیران و رابطین اقامه نماز سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی، با حضور قائم مقام و معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور و مشاور رئیس جمهور در امر نماز، در روز دوشنبه، بیست و یکم اسفند ماه برگزار شد.

دکتر سید احمدزرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز در این جلسه با اشاره بر نقش و جایگاه مسئولین نظام در امر اقامه نماز، بر تبیین نقش و جایگاه آموزش بر افزایش بهره وری و سلامت اداری تاکید کرد.

وی افزود: تاکید ما بر این است تا در نظام اداری کشور، نقش ها و مسئولیت دبیران دستگاه ها از صدر تا ذیل به صورت استوانه ای تعریف شود، یعنی همان اهتمام و توجه در راس، در امتداد و‌ بدنه دستگاه وجود داشته باشد.

زرهانی ضمن معرفی دو کتاب تازه منتشر شده توسط ستاد اقامه نماز با عنوان راه و رسم بندگی(ویژه مدیران و کارکنان)، بر لزوم توجه ویژه به اهتمام به الگو شدن وزارت راه و شهرسازی در امر اقامه نماز، تاکید کرد.

در ادامه محمدحسین رضایی نماینده  رییس جمهور در امر اقامه نماز ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به لزوم بخشش به عنوان اولین شرط ورود مقبول اشاره کرد.

وی توضیحاتی درباره سوابق اقامه نماز در وزارت راه و شهرسازی بیان کرد و تاکید داشت: وزارت راه و شهرسازی قابلیت الگو‌شدن را در امر اقامه نماز دارا می باشد.

در ادامه تعدادی از دبیران به بیان دیدگاه ها و نظرات و‌ پیشنهادات خود پرداختند و در بخش پایانی این نشست،‌ تجلیل و تقدیر از دبیران سازمان ها و‌ شرکت های برتر در امر اقامه نماز انجام شد.

گردهمایی دبیران و رابطین اقامه نماز سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی

گردهمایی دبیران و رابطین اقامه نماز سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا