اخبارفارسمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

جلسه هم اندیشی دبیران دستگاه های اجرایی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه، جلسه هم اندیشی دبیران دستگاه های اجرایی استان فارس با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس و حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز کشور در جمع دبیران ضمن ابلاغ سلام استاد قرائتی، در خصوص توافق نامه های فی مابین ادارات و اجرای توافقنامه ها نکاتی رو مطرح کرد.

سرگزی افزود: ما به تنهایی نمی‌توانیم مجری برنامه ها باشیم. شورای اقامه نماز شهرستان ها می‌توانند برای به صحنه آوردن ادارات و دستگاه ها ابتکارات جدیدی را به وجود آورده و طراحی کنند و این امر مستلزم این است که شورای اقامه نماز را جدی بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز باید نظارت کامل دبیر نماز نیز باشد و بهترین روش اینکه بدانیم آیا برنامه ها اجرایی شده است این است که در جلسه بعد مصوبات جلسه قبل را پیگیری کنیم.

معاون فرهنگ و آموزش‌و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در ادامه گفت: محور فعالیت های ستاد اقامه نماز، آموزش و پرورش است. همه برنامه ها و اساس کار ما اجرای برنامه های آموزشی ویژه نسل فرهنگی جامعه یعنی هم معلمان، مدیران و دانش آموزان است.

وی تاکید کرد که اگر می‌خواهیم نسبت به اجرای برنامه ها موفق باشیم اول نظارت را بیشتر کرده و دوم جلسات را به صورت مستمر برگزار و مصوبات را اجرایی کنیم.

در ادامه این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس سید حسین ذوالانوار گفت: امروز ۱۸۰۰ نفر روحانی در سطح مدارس استان فارس مشغول به اقامه نماز هستند که متاسفانه هنوز به طور کامل حق الزحمه این عزیزان پرداخت نشده است. این مهم مستلزم آن است که مسئولین مربوطه همت و تلاش بیشتری را به عمل آورند.

جلسه شورای اقامه نماز دبیران فارس جلسه شورای اقامه نماز دبیران فارس جلسه شورای اقامه نماز دبیران فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا