اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیرکل اداره کل فنی و حرفه ای جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل یکشنبه ۱۲ شهریورماه تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید فنی و حرفه ای و گزارش اجمالی از ساختار و اهداف ستاد اقامه نماز مرکزی و استان، بیان داشت: مسئله آموزش و پروش و خانواده، توانمند سازی مهارتی ائمه جماعات مدارس و مربیان و همچنین دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در راستای ترویج فرهنگ نماز از الویت ویژه ای برای ستاد اقامه نماز برخوردار است.

وی ادامه داد: پیشنهاد می گردد با ارزیابی و نیازسنجی از پرسنل و خانواده این اداره کل یک دوره آموزشی معارف نماز با توجه به شرایط امروزه هنرمندانه و سازگار با محیط کاری و زندگی طراحی شود.

سبحانی نیا افزود: می توان برای اساتید و مربیان مرکز تخصصی نماز عناوینی تغریف شود که در مسیرهای آموزش های فنی و حرفه ای، متقاضیان مباحثی را به صورت پیام و پاسخگویی ارائه نمایند مانند طرح سلامت معنوی که برای پرستاران به صورت پاسخگویی به بیماران آموزش داده می شوند.

در ادامه دایی صراف مدیر کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی بیان کرد: ضرورت پرداخت آگاهانه و ارتباط با نسل نو و جلب اعتماد می توان گفتمان دین به خصوص نماز را مطرح کرد ولی بدانیم این وظیفه در ابتدا به خانواده و مدارس برمی گردد و اداره کل فنی و حرفه ای و ستاد اقامه نماز استان باید با همه ی توان تلاش کنیم که انشالله نتیجه بخش شود.

در پایان ضمن تقدیر از فعالان حوزه اقامه نماز و تقدیر از فرزندان پرسنل که به سن تکلیف رسیده بودند مقرر شد موارد مطرح شده در جلسه پیگیری و اجرایی گردد.

 

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی تشکیل شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی تشکیل شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا