اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، مدیریت دانشگاه فنی و حرفه ای استان و دیگر اعضا با موضوع بررسی اجرای برنامه های نمازی در تاریخ بیستم مهر ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای اظهار داشت: از نظر گستره ی آماری آیات و روایات، نماز در اولویت قراردارد و آیات و روایاتی که در زمینه نماز آمده بسیار فراتر از دیگر آموزه های دینی ازجمله جهاد، حج و امر به معروف و نهی از منکر است و این اهمیت نماز را به ما گوشزد می کند.

وی با اشاره به این مطلب که طبیعت انسان فراموش کار است گفت: قرآن اصل تذکر و یادآوری را مورد تاکید قرار داده است و این جلسات از باب یادآوری است چراکه حضرت علی (ع) می فرماید: تاثیری که درشنیدن هست در دانستن نیست.

چراغی در ادامه این جلسه به عدم برگزاری جلسات در وقت نماز، پخش اذان در اداره کل و مراکز، شرکت فعال کارکنان در نماز جماعت، گسترش تبلیغات نمازی ، تبلیغات نماز در حوزه فضای مجازی و همچنین مرتفع کردن مشکلات نماز به عنوان اولویت برنامه ها تاکید نمود.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان لرستانبرگزاری شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان لرستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا