اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز دوشنه یکم خرداد ماه، مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه تبیینی مسائل نمازی مورد اشتراک قرار گرفت و در مورد آن صحبت شد.  حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز توضیحاتی در مورد نماز داد و گفت: اهمیت نماز در روایات بسیاری تاکید شده است.

وی افزود: امام علی(ع) درباره اهمیّت نماز می فرماید: «خدا را خدا را، که نماز را برپا دارید؛ چرا که ستون دین شماست». تعبیر «ستون دین»، به طور گسترده در روایات معصومان(ع) آمده است.

لازم به ذکر است در استان سمنان ۱۷ کارگاه فنی و حرفه ای برای دختران و پسران برگزار می شود که مدیران تمام این کارگاه ها در جلسه حضور داشتند و از صحبت های حجت الاسلام شمس الدین در مورد نماز استفاده کردند.

در حاشیه این جلسه مقرر شد تمام مسئولین فنی و حرفه ای استان اجرای فعالیتهای نماز را در دستور کار قراردخند و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.

جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با روسا و معاونین سازمان فنی و حرفه ای برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا