اخبارحوزه ریاست

حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، در روز یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه، سید احمد زرهانی قائم مقام به همراه مشاورین و مدیرعامل موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز، با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) بازدید کرد.

وی در این بازدید، ضمن حضور در موسسه منادی تربیت، گفت: اوایل دهه ۶۰ امام فرمودند اهالی دست به قلم در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی کتاب بنویسند.

زرهانی با تاکید بر ضرورت اجرای برنامه های تربیت محور، گفت: در دورانی که معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش بودم پژوهشهای تربیتی و مجله تربیت و انتشارات منادی تربیت و برنامه های دانش افزایی مربیان امور تربیتی را سازماندهی و پایه گذاری کردم.

وی با اشاره به فعالیتهای ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، گفت: در این دوره سه کار عمده در سه بخش آموزش و پژوهش در امور تربیت، انتشارات و دانش افزایی مربیان امور تربیتی را ایجاد کردیم.

قائم مقام ستاد اقامه نماز افزود: در این راستا دفتر آموزش و تحقیق و امور تربیتی را ایجاد کردیم، در حال حاضر بیش از ۱۰۰ عضو هیات علمی دارد و افرادی در امور تربیتی کار کردند و تألیفات خوبی داشتیم.

سید احمد زرهانی در پایان تصریح کرد: وقتی عمر در مسیر رشد فکری قرار گیرد انسان در مسیر جلوه الهی و انسان سازی حرکت می کند.

گفتنی است کتاب های سه گانه انقلاب، با عنوان های نادره، قهرمان امیر کبیر و خلیج ماهی ها، به قلم سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز، تجدید شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا