اخبارانتشارات ستاد اقامه نمازانتشارات-اخبار

برپایی غرفه ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در نمایشگاه کتاب تهران

غرفه موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز در محل شبستان، بخش عمومی ستون ۷۶، راهرو ۱۷ ، غرفه ۳۴۷ با 140 عنوان کتاب برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، محمد جواد روح الهی، مدیر فروش موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز در گفتگو با خبرنگار مدیریت روابط عمومی، در خصوص برپایی غرفه موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز و موسسه فرهنگی انتشاراتی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۴۰۳ گفت: این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ماه با شعار«بخوانیم و بسازیم» کار خود را آغاز کرده است.

وی با یادآوری اینکه غرفه موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز در محل شبستان، بخش عمومی ستون ۷۶، راهرو ۱۷ ، غرفه ۳۴۷ با ۱۴۰ عنوان کتاب برپا شده است، گفت: غرفه موسسه فرهنگی انتشاراتی بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) نیز در بخش کودک و نوجوان، سالن شمالی، راهرو۵، غرفه ۱۵۱ با ۹۰ عنوان کتاب پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است.

روح الهی با یادآوری اینکه در کنار ارائه و فروش کتاب در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، فروش از طریق صفحه مجازی نیز امکانپذیر است، تصریح کرد: علاقمندان به خرید کتاب موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز در صفحه مجازی می توانند به آدرس https://book.icfi.ir/book?exhibitorId=565&publisher-name مراجعه کنند.

به گفته وی، صفحه مجازی موسسه فرهنگی انتشاراتی بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در نمایشگاه کتاب نیز به آدرس B2n.ir/z68162 قابل دسترس برای علاقمندان است.

مدیر فروش موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز گفت: کتاب های«نماز در سیره و سخن امام صادق»،«نماز جوان دانشگاه»«تفسیر آیات نماز جلد ۳»«راه رسم بندگی عمومی و مدیران»«چلچراغ نماز و خانواده» به عنوان تازه های نشر ستاد اقامه نماز کشور در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است. همچنین کتاب « ماجرا کلاس پر حاشیه بی نمازها» و«راه رسم بندگی» بیشترین فروش را تا این لحظه داشته است.

وی ادامه داد: در غرفه موسسه فرهنگی انتشاراتی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) نیز کتاب های« یک دانه سیب» و«یک روز خوب» به عنوان تازه های نشر در معرض نمایش قرار دارد و کتاب های « پدری مهربان»«هیچکس به من نگفت» و«سرگرمی مهدوی» در صدر فروش کتاب های این غرفه هستند.

روح الهی با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تا ساعت ۱۰ تا۲۰ هر روز دایر است، تصریح کرد: در روزهای پنج شنبه و جمعه به دلیل استقبال عموم نمایشگاه تا یک ساعت هم تمدید می شود.

مدیر فروش موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز به اثرگذاری این نمایشگاه در ترویج کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: استفاده از ابزار کتاب و معرفی فرهنگ نماز و مهدویت نیز به نوبه خود در دعوت نسل نو به نماز و آشنایی با معارف مهدویت اثرگذار خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا