اخبارتهران

دوره های آموزشی نماز در مدارس آموزش و پرورش شهر تهران برگزار می شود

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر تهران با مدیر اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره های آموزشی نماز در مدارس آموزش و پرورش شهر تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقای ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز، منصور سرززی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در تاریخ بیست و ششم دی ماه در دفتر استان تهران برگزار شد.

در این جلسه موسوی رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر تهران گزارشی از وضعیت اقامه نماز در مدارس را بیان کرد و نقطه نظرات و پیشنهاداتی را از جمله مهیا بودن تمام ظرفیت ها برای ترویج فرهنگ نماز در آموزش و پرورش ارائه داد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت: بایستی دوره ها و نشست های آموزشی نماز به صورت دوره ای در تمامی مناطق تهران انجام شود.

وی گفت: برنامه ها و دوره های آموزشی معوقه و طرح توانمند سازی ائمه جماعات مدارس شهر تهران برای ارتباط بهتر و بیشتر با نسل نو  اجرایی گردد.

برگزاری طرح توانمند سازی ائمه جماعات مدارس شهر تهران، دوره های آموزشی با سرفصل های آموزش دانش آموزان، مربیان و والدین از جمله مصوبات این جلسه بود.

دیدار رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر تهران با مدیر اقامه نماز استاندیدار رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر تهران با مدیر اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا