اخبارتهران

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با مدیر کل آموزش و پرورش دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، دیدار و گفتگوی حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با دکتر کریمیان مدیر کل، موسوی معاون پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در تاریخ سی دی ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد.

در این دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: انتظاراتی را که از آموزش و پرورش شهر تهران داریم، برگزاری و اجرایی شدن برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و آموزشی ترویج فرهنگ نورانی نماز  در آموزش و پرورش شهر تهران می باشد.

وی گفت: از جمله برنامه های فرهنگی، برگزاری دوره های توانمند سازی ائمه جماعات مدارس شهر تهران است که بایستی قبل از پایان سال جاری انجام شود.

نورمحمد پور در ادامه گفت: برگزاری دوره نیک  برای مربیان مهد کودک شهر تهران از دیگر برنامه های آموزش و پرورش است که برای برگزاری آن بایستی برنامه ریزی و هماهنگی های لازم  صورت  گیرد.

معاون پرورشی گفت: تمام برنامه ها و دوره های آموزشی ترویج فرهنگ نماز  که به تعویق افتاده است ظرف چند روز آینده جهت هماهنگی به ستاد اقامه نماز استان تهران اعلام خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آموزش و پرورش شهر تهران از برنامه ها و دوره های آموزشی که باعث ترویج فرهنگ نماز خواهد شد استقبال خواهد کرد و طی هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم، برنامه ها و دوره ها ی آموزشی نماز به صورت منطقه ای تا پایان سال تحصیلی انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا