اخبارتهران

نشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، بهرامی مدیر کل و بهمنش دبیر اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان و اعضای شورا در دفتر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تاریخ سی و یکم  مرداد ماه برگزار شد.

در این نشست دبیر ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن خیر مقدم، گزارشی از فعالیت های انجام شده در سه ماهه اول سال را برای اعضای شورا تشریح کرد.

وی گفت: اقامه نماز جماعت دانش آموزان و همکاران در مدارس و مناطق ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به طور منظم برگزار می شود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برگزاری شورای اقامه نماز گفت: با توجه به نامه استاد حجت الاسلام و المسلمین آقای قرائتی به وزیر آموزش و پرورش و طبق تفاهم نامه اقامه نماز با آموزش و پرورش، انتظار داریم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران طبق تفاهم نامه عمل نموده و تعامل بیشتری با ستاد اقامه نماز برقرار نمایند.

وی در ادامه  با تاکید حضور مدیران و معلمان در صف اول نماز جماعت مدارس گفت: انتظار داریم حضور مدیران و معلمان مدارس در صف اول نماز جماعت در کنار دانش آموزان را شاهد باشیم که این امر باعث انگیزه و رونق بخشی در ترویج فرهنگ نماز را در بر دارد.

مدیر اقامه نماز استان تهران گفت: انتظار می رود تا دومین جشنواره  فجر تا فجر به بهترین نحو  در مدارس و ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اطلاع رسانی  شود و شاهد حضور گسترده دانش آموزان و معلمان در این جشنواره باشیم.

در پایان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تشکراز اعضای شرکت کننده در جلسه   گفت: اجرای تفاهم نامه و برنامه هایی را که باعث ترویج فرهنگ نماز در مدارس و مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران می شود از اولویت ها و برنامه های اصلی ما می باشد.

نشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراننشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراننشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراننشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهراننشست شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا