اخبارتهران

جلسه دبیر اقامه نماز راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام و المسلمین مرادی دبیر اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست اقامه نماز در تاریخ نهم اسفند ماه برگزار شد.

در ابتدای نشست  دبیر اقامه نماز راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستای ترویج فرهنگ نماز را در راهداری  تشریح کرد.

وی گفت: نماز جماعت با حضور حداکثری کارکنان به طور منظم برگزار می شود و در مجتمع های بین راهی طی هماهنگی که با مدیران آنها صورت گرفته بایستی هم نماز خانه ها و همچنین سرویس های بهداشتی در طول شبانروزی باز باشند.

مرادی افزود: کارکنان اداره به همراه برخی از دستگاه ها در طول ایام سال از نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی و وضعیت کلی مجتمع های بین راهی و جایگاه های سوخت گیری در راه های مواصلاتی استان تهران بازدید به عمل می آید، و اگر احیانا مشکلی موجود باشد به مدیران مجتمع ها تذکرات لازم داده می شود و بایستی نظارت ها در طول ایام سال مداومت داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام بهشتی ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین مرادی گفت: بحث های فرهنگی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از جمله دوره های  آموزشی برای کارکنان و خانواده های آنها انجام شود و تامین اساتید و محتواهای آموزشی بر عهده ستاد اقامه نماز استان تهران خواهد بود.

وی گفت: برای خانواده ها  و کارکنان لازم است جهت پیشبرد اهداف فرهنگی سازمانی جلساتی را  با موضوعات نماز، مهدویت و قرآن توسط اساتید برجسته مرکز تخصصی قم برگزارکنید.

دیدار دبیر اقامه نماز اداره کل راه و حمل و نقل جاده ای استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان دیدار دبیر اقامه نماز اداره کل راه و حمل و نقل جاده ای استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا