اخبارتهران

جلسه جمع بندی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه جمع بندی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، استاندارتهران و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان تهران در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه در سالن  جلسات استانداری برگزار گردید.

استاندار تهران در این جلسه ضمن تشکر از دستگاه‌های اجرایی جهت ارائه تسهیلات و خدمات به مسافرین و شهروندان در ایام نوروز اظهار داشت: اقدامات دستگاه ها برای ارائه تسهیلات و آماده سازی شرایط برای مردم قابل تقدیر است.

وی با اشاره به وضعیت نمازخانه‌ها افزود: امسال برای بهبود وضعیت نمازخانه‌های بین راهی اقدامات خوبی انجام شده، البته این اقدامات باید به شکل پیوسته جریان داشته باشد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی برای ارائه خدمات مناسب همواره باید مورد توجه قرار گیرد، چرا که با تکیه بر این ظرفیت‌ها می‌توان اقدامات را به شکل موثری پیگیری کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: ضرورت دارد نظارت بر عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی بیشتر باشد و موضوعاتی از قبیل پخش اذان، سیستم گرمایش و سرمایش، نظافت و آراستگی نماز خانه ها و مسجد و پاکیزکی سرویس های بهداشتی مورد توجه و تاکید بیشتری قرار گیرد.

جمع بندی سفرهای نوروزی 14025جمع بندی سفرهای نوروزی 14025

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا