اخبارتهران

نشست مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق استان تهران با سرپرست اقامه نماز استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست دبیران و مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق به همراه حجت الاسلام و المسلمین میرشریف دبیر انسجام بخشی فرهنگی این صنعت، با حجت الاسلام و المسلمین بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران در تاریخ هفتم اسفند ماه در دفتر استان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین قرنفلی ضمن تبریک، گزارشی از وضعیت اقامه نماز را در شرکت برق تشریح کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین میر شریف گفت: بایستی ارتباط و جلسات بیشتری برای برگزاری برنامه های فرهنگی با ستاد اقامه نماز انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران، گفت: اقامه نماز یک بحث حاکمیتی در جمهوری اسلامی است که نقش کلیدی و مهمی را در ترویج اقامه نماز در جامعه دارد.

وی گفت: بایستی با برنامه ریزی دوره های آموزشی شیوه های دعوت به نماز برای کارکنان  و خانواده آنها و همچنین دوره توانمند سازی برای مدیران مجموعه جهت ترویج فرهنگ نماز در شرکت صنعت برق انجام شود.

بهشتی در ادامه گفت: دوره های توانمند سازی برای ائمه جماعات صنعت برق با حضور و هماهنگی  اساتید مرکز تخصصی نماز  برگزار شود.

در ادامه عسکری رئیس برنامه ریزی، نظارت ارزیابی استان گفت: مجموعه صنعت برق هر ساله با توجه به فعالیت هایی که در راستای ترویج فرهنگ نماز  انجام می دهند مورد  شایسته تقدیر ویژه قرارمی گیرند.

وی گفت: امسال در برق منطقه ای اجلاس استانی نماز برگزار شد و قرار شد لوح تقدیری برای همه اعضاء که برای اجلاس نماز استان تهران زحمت کشیده اند تهیه و در جلسه ای که با حضور مدیر عامل برگزار خواهد شد تقدیمشان گردد.

نشست مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق استان تهران با سرپرست اقامه نماز استان نشست مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق استان تهران با سرپرست اقامه نماز استان نشست مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق استان تهران با سرپرست اقامه نماز استان نشست مسئولان شورای اقامه نماز صنعت آب و برق استان تهران با سرپرست اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا