اخبارگلستان

هفدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز در شهرستان آزادشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، هفدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز، در سه شنبه های نمازی ، این هفته در مورخ ۲۵بهمن ماه ۱۴۰۱، در نمازخانه دبستان دخترانه برکت آزادشهر، با حضور حجت‌ الاسلام و المسلمین شهابی امام جمعه، کوهساریان مدیر آموزش و پرورش، سمیعی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، نوروزی مدیر بنیادشهید و امور ایثارگران، کارشناس اقامه نماز آموزش و پرورش کارکنان، معلمان و دانش آموزان آموزشگاه برگزار گردید.

بعد از اقامه نماز جماعت ظهر وعصر حجت الاسلام والمسلمین شهابی امام جمعه آزادشهر در سخنان کوتاهی در جمع معلمین و دانش آموزان نمازگزار گفت: حضور حماسی و انقلابی مردم عزیز کشورمان به ویژه شما دهه نودی ها، در راهپیمایی کم نظیر و عظیم ۲۲ بهمن امسال باعث شادی دل دوستان و عصبانیت دشمنان انقلاب اسلامی گردید.

وی افزود: آفرین به این ملت بصیر و ایثارگری عزیزمان،که به ندای رهبر عزیزمان لبیک گفتند و به رغم همه تبلیغات مسموم و پیچیده ماهواره ها و رسانه های مجازی دشمن، حضور معناداری را به نمایش گذاشته و یکبار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان، معاندین و استکبار جهانی وارد کرده و نشان دادند که پای دفاع از مسیر ولایت، ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع از خون شهیدان، تا پای جان ایستاده اند و این از برکات اقامه نماز، در کشور ماست.

امام جمعه آزادشهر، ضمن تبریک مجدد ایام‌الله دهه مبارکه فجر و ایام با فضیلت ماه رجب افزود: ما نباید تحت تاثیر القائات و توطئه های رسانه های مخرب و مغرض دشمنان قرار بگیریم و به دنبال آسیب زدن به کشور و مملکت خودمان وخود تحقیری باشیم. ما باید نشان دهیم که پشتیبان ولایت فقیه و پاسدار خون شهیدان عزیز مان هستیم ، ۲۲ بهمن ، درواقع ، همان رفراندومی بود ، که دشمنان ما مدعی آن بودند.

در پایان ازطرف ستاد اقامه نماز شهرستان، به سه نفر از دانش آموزان فعال درامر اقامه نماز و امورات پرورشی، بسته فرهنگی اهداء گردید.

هفدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز در شهرستان آزادشهر هفدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز در شهرستان آزادشهر هفدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز در شهرستان آزادشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا