آذربایجان شرقیاخبار

بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان تامین اجتماعی و اداره کل مدیریت و درمان استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، دکتر سیدی مدیر کل مدیریت و درمان استان، دکتر دباغی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان و مدیران بیمارستان های تبریز، روز چهارشنبه نوزدهم بهمن ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران، مهمانان و مسئولین برگزاری مسابقات قرآن، گفت: قرآن مهمترین و باارزش ترین کتاب است، چرا که کلام وحی است و برنامه سعادت دنیا و آخرت انسان است.

وی با اشاره به آیه ۴۰ سوره ابراهیم، افزود: آنچنان که خود قرآن مهم است دستورات آن هم مهم است و یکی از دستورات مهم قرآن اقامه نماز است، حضرت ابراهیم از خدا می خواهد که مرا از برپا کنندگان نماز قرار بده.

وی اظهار داشت: ما باید به خواندن و حفظ کردن قرآن و هم به دستورات آن عامل باشیم در اینصورت قرآن خوان واقعی خواهیم بود، با توجه به دعای حضرت ابراهیم، پیامبر اولو العزم که از خدا می خواهد او را از برپا کنندگان نماز قرار دهد، اهمیت نماز روشن می شود، از خدا می خواهیم ما را از قاریان، حافظان واقعی قرآن و اقامه کنندگان نماز قرار دهد.

در پایان از برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن از نقاط مختلف استان تجلیل شد.

بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا