اخبارزنجانگفتگوها

پاسخگویی به شبهات، جوانان و نوجوان را در برابر هجمه های دشمن واکسینه می کند

حجت الاسلام ذبیحی گفت: موضوعات دینی وقتی بر پایه مسائل کارشناسی و تخصصی پیش برود، قشر جوان و نوجوان به جواب قانع کننده برسد به نوعی در مقابل شبهات، سوالات، حملات، و هجمه های دشمن که بر علیه مسائل دینی دارد، مصون و واکسینه می شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، حجت الاسلام ذبیحی از اساتید مرکز تخصصی نماز ضمن تشکر و قدردانی از ایجاد بستر مناسبی بین کارشناسان دین و دانش آموزان و جوانان، اظهار کرد: این جوانان و نوجوانان تشنه دریافت پاسخ برای سوالات دینی و مذهبی خود هستند یک امر بسیار مبارکی است.

وی افزود: جوانان و نوجوانان وقتی سوالات و شبهات خود را از کارشناسان دین می پرسند بسیار متفاوت است تا اینکه پاسخ مسائل دینی خود را از فضای مجازی و غیر کارشناس دریافت کند.

حجت الاسلام ذبیحی با بیان اینکه رهاورد این ارتباط با قشر جوان و نوجوان بسیار با ارزش است، بیان کرد: رهاورد مستحکم جوانان و استحکام قلبی این قشر با مسائل دینی و اعتقادی است که در نهایت منجر به محکم شدن پایه های دینی و اعتقادی و عقلی در نسل جوان می‌شود.

وی تصریح کرد: موضوعات دینی وقتی بر پایه مسائل کارشناسی و تخصصی پیش برود افراد اقنا و به جواب های قانع کننده سوالات پیرامون مذهبی خود می رسند و به نوعی در مقابل شبهات، سوالات، حملات، و هجمه های دشمن بر علیه مسائل دینی دارد، مصون و واکسینه می شوند.

این کارشناس دینی با اشاره به سوالات مکرر قشر جوانان در پیرامون خدا و خداشناسی، گفت: این موضوع مبیانی بوده و در قرآن کریم در خصوص توحید اشاره شده است، بطوری که در اصول دین همگی بر راستای توحید هستند.

این مسئول با بیان اینکه اگر بتوانیم در موضوع توحید سرمایه گذاری کرده و حول این محور با قشر جوان و نوجوان اتصال برقرار کنیم، اظهار کرد: با این اقدام در مسائل دینی حرکتی رو به جلو داشته و به مرور زمان با مطالعه پایه های دینی مستحکم شده و در مقابل حملات دشمن مصون می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا