اخبارحوزه ریاستزنجانگفتگوها

ببینید/ دشمن نسل نو را با القای شبهات مورد هدف قرار داده است

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، گفت: در حال حاضر دشمن نسل را با القای شبهات مورد هدف قرار داده است که در این راستا خانواده ها و مسئولین فرهنگی در جامعه مسئولیت بیشتری دارند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان،حجت السلام و المسلمین محسن قرائتی، امروز شنبه نهم دی ماه در گفتگو با کمیته فرهنگی سی امین اجلاس سراسری نماز با اشاره به تاثیر جایگاه خانواده بخصوص مادر در خانواده اظهار کرد: طی چند سال پیش یک همه پرسی توسط ستاد اقامه نماز انجام شد که از کودکان سوال شد نماز را از کجا فراگرفته اند، خانه، مدرسه، مسجد؟ پاسخ همگی کودکان از مادر خانواده بود و نقش مادر در خانواده بسیار مهم است.

وی با اشاره به شعار اجلاس سراسری نماز با عنوان ” “نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه” بیان کرد: نسل نو آسیب پذیر تر است و باید توجه جدی توسط خانواده و جامعه به این قشر شود.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در ادامه با اشاره به خاطره ای در این خصوص افزود: یک فقیری در کوچه ای رد میشد و فردی به آن نیازمند کمک کرد و فرد همراه آن فرد کمک کننده گفت به این شخص کمک نکن چرا که این فرد تریاکی است و آن شخص در پاسخ گفت باید پس کمک بیشتری کرد چراکه خرج آن شخص سنگین تر است.

حجت الاسلام قرائتی تصریح کرد: پس بنابراین نسل نو آسیب پذیر تر است و دشمن نیز این نسل را با القای شبهات مورد هدف قرار داده است و خانواده ها و مسئولین فرهنگی در جامعه در این راستا مسئولیت بیشتری دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا