اخبارزنجانگفتگوها

نصب المان‌های مهر و تسبیح در میادین شیلات و سرباز گمنام استان زنجان

رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری زنجان گفت: المان‌های مهر و تسبیح در میادین شیلات و سرباز گمنام استان زنجان نصب شد.

به گزارش ستاد اقامه نماز استان زنجان، مجید دوستی رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری زنجان امروز نهم دی ماه در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی سی امین اجلاس سراسری نماز اظهار کرد: مراکز فرهنگی تابلوهای فرهنگی شهر هستند که باید تمامی رخدادها و برون‌دادهای فرهنگی در آن دیده شود.

وی با اشاره به اینکه ایجاد بخشی از فرهنگسراها و مراکز فرهنگی به عهده شهرداری است، اضافه کرد: البته شهرداری در حوزه المان‌های فرهنگی و همچنین نامگذاری‌ها نیز نقش اصلی را دارد.

دوستی با اشاره به رونمایی المان نماز در شهر در آستانه برگزاری اجلاسیه نماز به میزبانی زنجان گفت: این طرح توسط شهرداری طراحی شد و پس از تایید شورای اقامه نماز شهرستان پروژه اجرا شد.

رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری زنجان جایگاه ویژه نماز در مباحث فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: ترویج فرهنگ نماز، ترویج مباحث فرهنگی است و اهتمام مسئولین فرهنگی شهرستان به امر نماز اهتمام جامعه و کاهش آسیب های فرهنگی را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در همین راستا نصب المان‌های مهر و تسبیح در میادین شیلات و سرباز گمنام استان زنجان به مناسبت برگزاری سی امین اجلاس سراسری در آستانه برگزاری اجلاس سراسری نماز انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا