زنجان

افتتاح ۴۰ باب نمازخانه با محوریت استان زنجان

سرپرست معاونت فنی و راه روستایی گفت: همزمان با سومین سفر رئیس جمهور به این استان، شاهد بهره‌برداری همزمان از 40 باب نمازخانه در سطح کشور خواهیم بود که به همت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، یک باب نمازخانه بین راهی نیز در استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش ستاد اقامه نماز استان زنجان، علی چینی‌زاده، کارشناس دفتر فنی و امور پیمان‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، به همراه سرپرست معاونت فنی و راه روستایی، رییس اداره فنی و نظارت بر طرح‌ها، مدیر و کارشناس روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان امروز دوازدهم دی ماه از نمازخانه خانچای واقع در کیلومتر ۳۰ زنجان _طارم بازدید کردند.

سید ناصر موسوی، سرپرست معاونت فنی و راه روستایی در حاشیه بازدید از نمازخانه بین‌راهی خانچای اظهار کرد: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان زنجان یک باب نمازخانه بین راهی در شهرستان طارم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: نمازخانه جنب راهدارخانه خانچای با ۱۱۰ متر مربع زیربنا با اعتباری بالغ بر۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

سرپرست معاونت فنی و راه روستایی تصریح کرد: نمازخانه‌های بین راهی جدید شهرستان طارم برای استفاده معلولین مناسب‌سازی شده و دو قسمت خواهران و برادران، فروشگاه و سرویس بهداشتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد:ساخت نمازخانه بین‌راهی علاوه بر ترویج فرهنگ اقامه نماز و تقویت زیرساخت‌ها، نقش مهمی در ارائه خدمات در تمام فصول سال به مسافران و گردشگران دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا