زنجان

۱۸۶ اثر به مرحله داوری سی امین اجلاس سراسری نماز راه یافت

اسلامی از ارسال ۸۴۰ اثر در بخش های مقاله، پژوهش کاربردی، پایان نامه و رساله دکتری به بخش علمی سی امین اجلاس سراسری نماز خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۸۶ اثر به مرحله داوری راه یافت.

به گزارش ستاد اقامه نماز استان زنجان، اسلامی، داود اسلامی، معاون فرهنگی دانشگاه زنجان امروز دوازدهم دی ماه در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی سی امین اجلاس سراسری نماز با اشاره به اینکه دانشگاه زنجان، عهده دار کمیته علمی این اجلاسیه است، گفت: فراخوان علمی این اجلاسیه با عنوان ” نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه ، مسجد و دانشگاه ” منتشر و با استقبال خوب محققان و استادان حوزه و دانشگاه و فرهنگیان و دستگاه‌هایی که در پرورش آینده سازان نقش آفرین هستند، مواجه شد.

وی با یادآوری اینکه از سراسر کشور آثار به دبیرخانه این جشنواره در دانشگاه زنجان ارسال شد، گفت: در مجموع ۸۴۰ اثر به این اجلاسیه ارسال شد که از این تعداد ۵۱۴ اثر در بخش مقاله، ۲۹ اثر در بخش رساله دکتری، ۲۸۴ پژوهش کابردی و ۱۲ اثر پایان نامه کارشناسی ارشد بود.

اسلامی با اشاره به اینکه داوری این جشنواره را اساتید متخصص حوزه علمیه و اعضای هیات علمی دانشگاه زنجان عهده دار بودند، گفت: طبق پایش اولیه آثار در مرکز تخصصی ۲۴ پایان نامه، ۴ رساله دکتری، ۱۲۷ مقاله، ۲۱ پژوهش کاربردی و ۱۰ کتاب که در مجموع ۱۸۶ اثر به مرحله داوری اجلاس رسیده است.

معاون فرهنگی دانشگاه زنجان با بیان اینکه در نهایت داوری ۱۱۰ اثر به عنوان برگزیده پس از مرحله داوری انتخاب خواهد شد، گفت: ۲۵ نفر نیز به عنوان شایسته تقدیر مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی ادامه داد: این فراخوان در محورهای ارتباط با نسل نو با هدف ترویج فرهنگ اقامه نماز؛ راهکارها و موانع، نماز نسل نو دین مدار تراز ایران اسلامی؛ چالش‌ها، فرصت‌ها و فاصله‌ها، متولیان فرهنگی، علمی، اجرایی و نماز نسل نو؛ نقش ها ، وظایف و عملکردها، حلقه‌های میانی و نماز نسل‌نو، خانواده و نماز نسل نو، مدرسه، مسجد، دانشگاه و نماز نسل نو؛ فرصت‌ها، چالش‌ها و ایده‌ها و مدارس، مساجد و دانشگاه‌های الگو در ترویج اقامه نماز در بین نسل نو و در قالب های رساله دکتری، پایان نامه ارشد، مقالات علمی و پژوهش های کاربردی منتشر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا