اخبارزنجانمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

کمیته پشتیبانی سی امین اجلاس سراسری نماز در زنجان تشکیل شد

در کمیته پشتیبانی سی امین اجلاس سراسری نماز که با حضور معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و معاون توسعه و مدیریت نیروی انسانی استانداری زنجان تشکیل شد موارد مهم در خصوص اسکان و نحوه جابه جایی میهمانان اجلاس مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، کمیته پشتیبانی سی امین اجلاس سراسری نماز با حضور معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز کشور در روز دوشنبه بیستم آذرماه در زنجان برگزار شد.

منصور سرگزی، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در این کمیته، به اختصاص قطاری برای جابه جایی میهمانان سی امین اجلاس نماز از تهران به زنجان اشاره کرد و گفت: ۳۰۰ میهمان ویژه در این اجلاس حاضر خواهند شد.

وی با یادآوری اینکه برای اسکان میهمانان این اجلاس می توان از ظرفیت دستگاه های اجرایی استان زنجان نیز استفاده کرد، گفت: در هزینه کرد برای این اجلاس از تشریفات پرهیز شود.

شهامی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری زنجان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه اسکان میهمانان اجلاس در تهران تا قبل از برگزاری اجلاس مناسب‌تر است، گفت: از تمام ظرفیت استان برای اسکان مهمانان اجلاس استفاده خواهد شد و همه دستگاه ها موظف هستند در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا