اخبارمازندران

جلسه هماهنگی برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز در مازندران برگزار شد

اين جلسه با هدف تبيين و تشريح برنامه های هر يك از دستگاههای اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه هماهنگی برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز با حضور علی سلیلی مدیر کل امور امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای کمیته ها روز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه در دفتر مدیر کل امور اجتماعی استانداری مازندران برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های اجلاس نماز در استان ارائه کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز با بیان اینکه تبلیغات و اطلاع‌رسانی باید به گونه‌ای باشد که فضای شهرستان و استان رنگ و بوی معنویت و اجلاس نماز بگیرد، تصریح کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی فقط بر عهده کمیته تبلیغات نیست و همه دستگاه‌‌های اجرایی موظفند در حد توان خود برای تبلیغات محیطی در ارتباط با اجلاس نماز اقدام کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: اجلاس استانی نماز فرصت بسیار مناسبی برای ترویج بیش از پیش فرهنگ نماز با استفاده از ایده‌های نو و فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده است و باید با گسترش فرهنگ اقامه نماز در راستای برطرف کردن مشکلات و معضلات اجتماعی گام برداریم.

 در ادامه مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار مازندران به تبیین و تشریح برنامه های هر یک از کمیته ها پرداخت و افزود: برنامه های مرتبط با ترویج اقامه نماز، فراگیر و بنحوی باشد که روح پرستش خداوند در همه اقشار جامعه دمیده شود.

در پایان هریک از اعضای حاضر در این نشست به بیان پیشنهادات خود درخصوص برنامه‎‌های جانبی اجلاس پرداختند.

لازم به ذکر است، نهمین اجلاس استانی نماز، روز چهارشنبه اول آذر ماه ماه در دانشگاه مازندارن برگزار خواهد شد.

جلسه هماهنگی برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز در مازندران برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز در مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا