اخبارمازندران

دانشگاه مازندران میزبان نهمین اجلاس استانی نماز شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، دومین جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه مازندران با حضور مسئولین دانشگاه و مدیر ستاد اقامه نماز مازندران، روز شنبه بیست و نهم مهر ماه در سالن کنفرانس دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مرتضی علویان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران ضمن خیرمقدم گویی، برنامه های مربوط به امر نماز دانشگاه در حوزه های فرهنگی، آموزشی و اجرای تفاهمنامه را تشریح کرد و آمادگی دانشگاه را برای میزبانی نهمین اجلاس نماز استان اعلام داشت.

حجت الاسلام حسین کریمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه مازندران، در اهمیت فرهنگ ارزشمند نماز مطالبی را بیان داشت و تاکید کرد: برگزاری نهمین اجلاس نماز در دانشگاه می تواند نقش آموزشی و تربیتی را بویژه برای نسل نوجوانان ایفاء کند.

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تشکر از تشکیل جلسه به تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز در حوزه های فرهنگی، آموزشی، نظارت و ارزیابی، سند تحول، جشنواره فرهنگی فجر تا فجر و شورای اقامه نماز پرداخت.

وی گفت: از آنجائیکه موضوع سی امین اجلاس سراسری نماز که در سال جاری در استان زنجان برگزار می شود با عنوان نماز نسل نو با تمرکز بر نقش  مدرسه، مسجد و دانشگاه می باشد و سال قبل هم با همین عنوان برگزار شد و آموزش و پرورش استان میزبانی آن را عهده دار بود، پذیرش و آمادگی دانشگاه مازندران برای میزبانی نهمین اجلاس استانی نماز موجب قدردانی است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اضافه کرد: بزودی جلسه ای در جهت مشارکت دستگاههای اجرایی و عزم استانی برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن نهمین اجلاس استانی نماز با حضور مسئولین استانی در استانداری برگزار خواهد شد.

دانشگاه مازندران میزبان نهمین اجلاس استانی نماز شد

دانشگاه مازندران میزبان نهمین اجلاس استانی نماز شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا