اخبارقزوین

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

آموزش انتخاب مرجع تقلید برای دانش آموزان پسر در مقطع هشتم ضروری است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه آموزش عملی نماز در آموزش و پرورش و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز در روز بیست و ششم مهر ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید حجت الاسلام و المسلمین موسوی ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در روزهای اخیرگفت: اگر تمام مسلمانان متحد شوند، دیگر چیزی به نام اسرائیل باقی نمی ماند.

مدیر ستاد اقامه نماز ادامه داد: با توجه به تفاهم نامه امضا شده بین حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و وزیر آموزش و پرورش تصمیم بر آن شده است که پیگیری ها را از خود واحد ها انجام بدهیم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی افزود: تصمیم بر آن شده است که برای معلمان مقاطع سوم دبستان دختر و مقاطع هشتم پسر دوره ۱۴ ساعته توانمند سازی صحیح خوانی نماز برگزار شود.

وی در ادامه تاکید کرد: انتخاب الگو در دین اسلام برای کسانی که توانایی تحلیل در مسائل را ندارند مورد اهمیت است و برای عموم افراد که قدرت تحلیل و توان علمی برای رسیدن به مسائل شرعی را ندارند در سن تکلیف  انتخاب درست و به موقع مرجع تقلید باعث یادگیری در زمان مناسب می‌شود که همان پایه عمل می‌باشد.

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا