اخبارلرستان

جشن تکلیف دانش آموزان شهرستان سلسله برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن تکلیف پانصد نفر از دانش آموزان شهرستان سلسله با حضور مدیر حوزه علمیه برادران ، مدیر آموزش و پرورش، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در مصلی الغدیر در تاریخ دهم اسفند ماه برگزارشد .

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سلسله  در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان اظهار داشت: جشن تکلیف فرصت خوبی برای برقراری ارتباط با خداوند متعال است، زیرا انسان در این سن قانونمند می‌شود و بهتر می‌تواند با خدا ارتباط برقرار کند.

وی گفت: خدا بهترین و مهربان‌ترین دوست است، با درست نماز خواندن با خدا دوست می‌شویم، هر کاری داشته باشیم با خدا در میان گذاشته و مطمئن هستیم که راز ما را به کسی نمی‌گوید و اگر اشتباهی کردیم و طلب عفو کردیم ما را می‌بخشد و آن را به کسی نمی‌گوید.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سلسله در این جشن تکلیف تصریح کرد: از امروز شخصیت بزرگی دارید و بزرگ شده‌اید باید خود را بشناسید؛ کسی که توانمندی و ضعفهای خود را بشناسد رشد و پیشرفت می‌کند و همچنین به فرموده مقام معظم رهبری اگر می‌خواهید از زنان بزرگ باشید باید خوب درس بخوانید و وقت خود را به بطالت نگذرانید و این نکته را باید توجه داشت که نماز خواندن به موقع موجب نظم و ترتیب در زندگی می‌شود.

جشن تکلیف دانش آموزان شهرستان سلسلهجشن تکلیف دانش آموزان شهرستان سلسلهجشن تکلیف دانش آموزان شهرستان سلسله

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا