اخبارمازندران

جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان مازندران روز دوشنبه سیزدهم شهریور ماه در محل ستاد اقامه نماز استان تشکیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن خیر مقدم گویی به یاوران نماز بیان داشت: برجسته ترین نماد همبستگی نماز جماعت است و همه باید در امر نماز و تقویت و تعمیق فرهنگ اقامه نماز در دستگاههای اجرایی بالاخص در مراکز آموزشی و تربیتی بمنظور توانمند سازی دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت تلاش مضاعف نمائیم.

 وی با بیان اینکه وضعیت نماز در ادارات نسبت به سالهای پیش ازنظر کیفی رشد چشمگیری داشته، افزود: اکنون باید در راستای جذب افراد و کارکنان به نماز جماعت تلاش بیشتری صورت گیرد و در این راستا وظایف دستگاههای فرهنگی بالاخص آموزش وپرورش و دانشگاهها و نهاد خانواده تاثیر بسزایی درپرورش نسل جوان جامعه دارند.

مدیر ستاداقامه نماز استان در ادامه به بیان فعالیتهای ستاد استان و عملیاتی کردن برنامه های فرهنگی و آموزشی ونظارتی که دردستور کار این ستاد دارد پرداخت و همکاری تنگاتنگ یاوران نماز را در پیشبرد اهداف اقامه نماز را مهم ارزیابی کرد.

وی گفت: از یاوران نمازخواسته شده که در ماموریت های خود به اهدافی از جمله بازدید از مسجد بین راهی، سرکشی غیر محسوس ازدستگاههای اجرایی ونمازخانه های دستگاهها در فرم تنظیمی، عضو گیری یاورنماز درشهرهای محل ماموریت، ارتباط با شهرداری به منظور فضا سازی محیطی نماز، جدی گرفتن تشویق مدیران و مسئولان درصفوف نماز جماعت ادارات و مساجد محلات جهت تبلیغ عملی، جدی گرفتن بیست دقیقه وقت فضیلت، برگزاری مسابقات نماز دربین افراد جامعه، ارتباط چهره به چهره با افراد تاثیر گذار درامر نماز، برنامه ریزی برای اقشار وصنوف و ورزشکاران را مورد توجه قرار دهند.

در پایان هر یک از یاوران نماز به بیان نقطه نظرات خود درارتباط بامسائل مطرح شده درامر نماز پرداختند و پس ازتبادل نظر و جمعبندی جلسه باذکر صلوات پایان یافت.

 جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان مازندران برگزار شد

جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان مازندران برگزار شد

جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان مازندران برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا