اخباریزد

مراسم کلنگ زنی مسجد و مجتمع فرهنگی هنری در منطقه کاریزبوم استان یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه، مراسم کلنگ زنی مسجد و مجتمع فرهنگی هنری در منطقه کاریز بوم استان یزد با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان یزد و تعدادی از علما و روحانیون استان برگزار شد.

این مسجد و مجتمع فرهنگی هنری در مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰۰ مترمربع در چهار فاز و جمعا به اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال در مرکز منطقه تجاری، مسکونی کاریز بوم شروع به احداث شد.

جوکار نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان یزد خاطر نشان کرد: مسجد، محل اجتماع و کانون همدلی است لذا می‌بابیست در راستای رفع کاستی مساجد در کشور گام برداریم.

حجت الاسلام موسوی یادآور شد: مساجد سنگر‌های اصلی انقلاب هستند و باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان و متولیان فرهنگی کشور قرار گیرند.

وی در ادامه گفت: نماز قویترین عنصر تربیت یک نسل است. نظم، توجه، تمرکز، تعهد همه در نماز نهفته و یک طرح انسان ساز است.اگر نهال نماز در زندگی تقویت شود، آنگاه اخلاق در آن خانواده رعایت می‌شود، بنابراین اگر در خانواده‌ها به نماز تاکید شود، آثار تربیتی آن بر فرزندان نمود پیدا خواهد کرد.

مراسم کلنگ زنی مسجد و مجتمع فرهنگی هنری در منطقه کاریزبوم استان یزد مراسم کلنگ زنی مسجد و مجتمع فرهنگی هنری در منطقه کاریزبوم استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا