لرستان

از نمازخانه های جایگاه سوخت لرستان بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه های جایگاه سوخت محور شهرستان خرم آباد به بروجرد در تاریخ بیست و نهم آذر ماه بازدید کرد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز  استان در خصوص بازدید از نمازخانه های جایگاه سوخت اظهار داشت: زیباترین تعابیر، احادیث و روایات مطرح‌ شده از معصومان از اقامه نماز بوده و این امر باید سرلوحه فعالیت‌ها و در درجه نخست اهمیت آن‌ها قرار گیرد و  باید از وجود خیرین برای ساخت و تجهیز نمازخانه های بین راهی و جایگاه های سوخت استفاده شود.

وی با اشاره به الزام احداث نمازخانه در مجتمع‌های خدمات رفاهی استان افزود: همچنین نمازخانه‌های جایگاه های سوخت  باید از نظر کیفیت ارتقاء پیدا کنند و نظافت، بهداشت و فراهم کردن امکانات موردنیاز نمازخانه‌ها، توجه به سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعمیر و رعایت بهداشت سرویس‌های بهداشتی و داشتن متصدی متعهد از جمله مواردی است که باید در نمازخانه های جایگاه های سوخت ارتقا بیابد.

بازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه های جایگاه سوخت بازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه های جایگاه سوخت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا