اخبارهمدان

اجلاس شهرستانی نماز در رزن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، اجلاس شهرستانی نماز در رزن با موضوع «نماز، مدرسه، مسجد و دانشگاه» بارویکرد نسل نو، باحضور حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه رزن، علی اصغر غفاری آثار فرماندار رزن، خدابنده لو رئیس آموزش و پرورش این شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین ملیحی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان و دیگر مسئولین شهرستان رزن روز دوشنبه شش آذر در سالن اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این اجلاس خدابنده لو رئیس آموزش و پرورش شهرستان رزن ضمن تسلیت آغاز ایام فاطمیه به بیان اهمیت نماز پرداخت و گفت: نماز دارای آثار و برکاتی بی نظیر از جمله نورانی شدن سیما و سیره ظاهر و باطن، آرامش جسم و روح است و نباید فراموش شود نماز معراج مومن و کلید بهشت است.

وی هدف از برگزاری اجلاس نماز با موضوع «نماز، مدرسه، مسجد و دانشگاه» را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نورانی نماز و توسعه و ترویج آن در مدارس دانست و خاطرنشان کرد: با برگزاری اجلاس نماز، دانش آموزان با تربیت و بینش دینی بیش از پیش آشنا خواهد شد و امیدواریم بتوانیم در مسیر اعتلای فرهنگ نماز در مدارس،خانه و جامعه گام های بنیادی و اساسی برداریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ملیحی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و آموزشی صورت گرفته در سال جاری نکاتی در مورد تفاهم نامه‌های صورت گرفته در خصوص دوره‌های آموزشی باموضوع نمازی در ادارات و مدارس استان، اعزام ائمه جماعات ادارات به مدارس فاقد روحانی، ارائه الگوهای جدید در خصوص برگزاری اجلاس استانی نماز و… بیان کرد.

در پایان این اجلاس، از تلاش مسئولان ادارات، روحانیون، مدیران، مربیان و دانش آموزان فعال شهرستان رزن در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، تجلیل به‌عمل آمد.

اجلاس شهرستانی نماز در رزن برگزار شد

اجلاس شهرستانی نماز در رزن برگزار شد اجلاس شهرستانی نماز در رزن برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا