اخباراصفهان

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر و اهداء جوایز استان اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز اصفهان: 95 نفر از شرکت کنندگان در مرحله استانی جشنواره فجرتافجر مورد تقدیر قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه در کنار چهارمین اجلاس نماز استان اصفهان، اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر نیز برگزار شد.

این اختتامیه با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین حسناتی امام جمعه شهرستان نجف آباد، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، موسی مباشری فرماندار نجف آباد و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به آثار ارسالی به این جشنواره اشاره داشت و گفت: ۱۸۶۵ آثار به استان در این جشنواره ارسال شده که بیش از ۱۶۰۰ اثر در بخش دانش آموزی و مابقی در بخش بزرگسال در موضوعات مختلف ارائه شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به اهمیت تقدیر و تشویق شرکت کنندگان پرداخت و افزود: در صورت امکان ستاد اقامه نماز استان از تمامی شرکت کنندگان تقدیر می کرد اما متاسفانه این امر امکان تحقق برای ما ندارد اما سعی بر استفاده از آثار در سطح جامعه را در اولویت قرار می دهیم.

وی خطاب به مسئولین استانی بیان داشت: استفاده و تقدیر از کارکنان و فرزندان پرسنل که در امر نماز فعال هستند را در اولویت قرار دهید تا موجب تشویق دیگران به امر نماز شود.

رنجبر در اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر بیان کرد: ۹۵ نفر از شرکت کنندگان در مرحله استانی جشنواره فجرتافجر مورد تقدیر قرار می گیرند.

در ادامه از برترین های جشنواره فجرتافجر تدیر به عمل آمد.

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجرتافجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا