اخبارکردستان

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ستاد اقامه نماز استان کردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: باید مواظب بود که کارهای سطحی ما را احاطه نکند، بلکه به سمت اصل ماموریت که توسعه و ترویج امر نماز است قدم برداریم چرا که نماز نقطه اتکا است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، جلسه شورای هماهنگی ستاد در روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک ماه مبارک ربیع الاول و هفته دفاع مقدس اظهار داشتند: از مهمترین خیرات و برکات ماه ربیع الاول به روایت اهل تسنن و تشیع ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) است که امیدواریم همه ما توفیق داشته باشیم که رهرو واقعی آن پیامبر الهی در همه عرصه ها باشیم.

وی در ارتباط با دفاع مقدس گفت: ما در دوران دفاع مقدس عظمت توانایی‌های ملت بزرگ ایران را به وضوح دیدیم و رمز واقعی پیروزی ملت ایران در آن کارزار توکل به خدا بود. واقعیت این است که جوانان مخلص و اهل مسجد در سایه هدایت های رهبری نظام و با توکل به خدا نگذاشتند حتی یک وجب از این سرزمین به دست دشمن بیافتد، فلذا همه ما مؤظف هستیم که صمیمانه از ملت بزرگ ایران،رزمندگان، جانبازان و… تقدیر بکنیم و به روح پر فتوح شهدا درود و سلام بفرستیم.

عظیمی در بخش دیگری از سخنان خود به توصیه های اجرایی پرداختند و اظهار داشت: سبک کار در ستاد اقامه نماز طوری است که یک دنیا کار وجود دارد و شرط تحقق آنها فعل خواستن می باشد که لازمه رسیدن به آن در وهله اول مطالعه در حوزه تخصص و تقویت دانش کاری است.

وی افزود: باید مواظب بود که کارهای سطحی ما را احاطه نکند، بلکه به سمت اصل ماموریت که توسعه و ترویج امر نماز است قدم برداریم چرا که نماز نقطه اتکا است،نماز وعده خداست و هرکاری که می توانیم انجام دهیم با حساسیت بالا صورت گیرد. باید در اولویت بندی برنامه ها روی نسل نو متمرکز شویم و بیش از پیش به دستگاه‌های متولی این نسل نزدیک شویم و اصل هماهنگی و پیگیری را فراموش نکنیم.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا