اخبارقم

جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز در جلسه هماهنگی سازمان‌های مردم نهاد قم به تشریح برنامه‌ها و انتظارات ستاد اقامه نماز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد استان، صبح سه‌شنبه ۴ بهمن‌ماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز در سالن کرامت استانداری برگزار شد.

جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با تاکید بر جایگاه و اهمیت ارتباط مستمر با خداوند متعال گفت: اگر در راه خداوند و با هدف کسب رضایت خالق کار کنیم، هر گامی که برمیداریم عبادت است، اما در صورتی که این امور با اقامه نماز همراه باشد.

وی با اشاره به آیات و روایات گفت: تمامی امور خیر ما می‌بایست ممهور به مهر نماز باشد تا شاهد آثار و نتایج ملموس آنان در زندگی باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین علی‌عرب پور در ادامه به تشریح آثار نماز در زندگی دنیوی پرداخت و گفت: آثار نماز در جوانب مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی همواره ملموس بوده است و وظیفه ما انتشار این آثار در بین مخاطبین است.

وی در جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد استان خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های موجود در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز را سرلوحه کاری خود قرار داده ایم چراکه ستاد اقامه نماز با توجه به گستره کاری، ظرفیت لازم در تامین پتانسیل ها را ندارد.

جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد قم برگزار شد

 

حجت الاسلام عرب پور در ادامه با تاکید بر آیه ۴۱ سوره مبارکه حج افزود: اکنون خداوند متعال ما را مکنت بخشیده است، بر ما واجب است تا در راستای عمل به دستورات الهی، که اهم آن اقامه نماز است پیشرو باشیم تا مشوق اطرافیان خود در ترویج و توسعه این فرهنگ نورانی باشیم.

وی در پایان جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد به تشریح اقدامات و ظرفیت های ستاد اقامه نماز و مرکز تخصصی نماز پرداخت و گفت: با توجه به کاستی های روز و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اکنون وظیفه ماست که یاری‌گر آموزش و پرورش در مباحث فرهنگی دانش آموزان باشیم تا شاهد رشد معنوی نوجوانان و جوانان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا