قم

جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز در جلسه مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی قم به تشریح انتظارات از دستگاه‌ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه اقتصادی و دارایی استان، صبح سه‌شنبه، بیست و هفتم دی‌ماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران کل و دبیران اقامه نماز دستگاه‌های مذکور در اداره‌کل اقتصاد و دارایی استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم

مدیر ستاد اقامه نماز قم در جمع مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان، ارتباط با خداوند را عامل نفوذپذیری سخنان و رشد تقوایی افراد دانست و گفت: اگر مدیران و کارکنان در اقامه نماز که به عنوان عامل اصلی ارتباط با خداوند متعال است موفق باشند، در مباحث کاری و خدمت رسانی به مردم نیز موفق خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه کاستی‌های فرهنگی موجود در سطح جامعه را معلول کاهلی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جوامع مختلف دانست و افزود: به منظور رفع کاستی‌ها، دوره‌های آموزشی تخصصی نماز پیش‌بینی و برگزار شده است که در برنامه‌ریزی‌ها نیازمند حمایت دستگاه‌ها و ادارات استان هستیم تا ما را در تحقق اهداف یاری کنند.

وی در ادامه به تشریح انتظارات ستاد اقامه نماز از دستگاه‌ها پرداخت و گفت: در جامعه‌ای که مدیون خون پاک شهدا هستیم وظیفه ما اهتمام به اقامه نماز است.

حجت الاسلام عرپ پور بر لزوم فضاسازی‌ بانک ها در خصوص اقامه نماز خاطر نشان کرد: پخش شعار های نمازی از دستگاه‌های خودپرداز و پخش اذان از دستگاه‌های داخلی بانک‌ها از دیگر انتظارات ستاد اقامه نماز است که امیدواریم با همت مسئولین ذیربط تحقق یابد.

جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی قممدیرکل اقتصادی و دارایی استان نیز در این جلسه با تاکید بر حضور مدیران کل در نماز جماعت دستگاه گفت: حضور مدیران کل و امام جماعت پویا در نماز جماعت دستگاه، از جمله عواملی است که در حضور همکاران در نماز جماعت موثر است.

مهدی فراهانی در ادامه در خطاب به مدیران گفت: بازخورد مقدار اهتمام به امر نماز، در امور مختلف همچون ارتباط با ارباب رجوع، امور داخلی دستگاه و دیگر امور کاملا ملموس است و اگر بتوانیم در راستای نهادینه نمودن نماز در دستگاه گام برداریم در راستای تحقق اهداف دستگاه گام برداشته‌ایم.

در ادامه جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه اقتصاد و دارایی، دبیران اقامه نماز دستگاه‌ها نیز به تشریح اقدامات و راهکار های ابتکاری انجام شده در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز پرداختند.

در پایان دبیران با ارائه گزارشی از مشکلات پیش رو در اجرای مفاد تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با ستاد اقامه نماز، راهکار های رفع مشکلات را دریافت کردند.

ارائه گزارشی از بازدیدهای صورت گرفته از نماز دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی توسط معاونین اقتصاد و دارایی استان از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی بود.

جلسه هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا